Montana™ 650t

010-00924-03

599,00 €

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Mine matkama. Mine jahile. Mine merele. Montana 650 käsi gps seadmel on 4 tolline puutetundlik värviline muudetava orientatsiooniga ekraan ning seade toetab BlueChart® g2 merekaarte, Topo maastiku kaarte ja ka navigeeritavaid linnade/teede kaarte. Seadmel on automaatse fookusega 5MP fotokaamera geotaggitud fotode tegemiseks. Maastikul kasutamiseks on Montana 650 seadmel 3-teljeline kaldeanduriga magnet kompass ja baromeetriline altimeeter, lisaks eelsalvestatud Euroopa topo kaart kõrguste infoga. Ostes juurde autokomplekti, annab sulle Montana selgeid hääljuhiseid eesti keeles. Suur ekraan. Mitmekülgne. Vastupidav. Oma nime vääriline.

Suur ekraan

Montana: See it in Action

Montana 650t seadmel on suur 4 tolline päikesevalguses loetav ekraan, millel on selged ja erksad värvid ja kuvab kõrg-eraldusega pilte. Selle lihtsalt kasutatav kasutajaliides lubab sul rohkem nautida loodust, kuna info otsimiseks kulub vähem aega. Vastupidav ja veekindel Montana 650t suudab taluda tolmu, pori, niiskust, ning põrutust. Pole vahet kus - paadis, autoelamus või ATV peal - Montana tunneb end kõikjal koduselt.

Tee pilte ja salvesta asukohti

Pildista kohti ja salvesta need Montana 650t`e 5 megapikslilise autofookusega fotokaameraga. Iga pilt salvestatakse automaatselt koos asukoha infoga - nii on hiljem lihtne samasse kohta navigeerida. Pildista ja vaata fotosi horisontaal- või vertikaal paigutusega. Tänu 4GB sisemälule ei jää sul pilt kunagi tegemata. Piltide salvestamiseks ja vaatamiseks arvuti kaardil, ühenda Montana 650t usb juhtmega arvutiga ja kasuta Garmini tasuta programmi BaseCamp. Lisa mälu jaoks sisesta microSD mälukaart; Montana 650t pildivaatlejaga saad vaadata ka teiste seadmete tehtud pilte.

Mine kuhu iganes

Koos sobiliku hoidikuga Montana 650t on loodud kasutamiseks ATV`l, paadis, käsi gps`na või navigaatorina autos. Kasuta autokomplekti koos navigeeritava kaardiga hääl- ja pöördejuhiste saamiseks autos või vastupidava hoidikuga tsiklil või atv`l. Kuhu iganes sa arvad minevat, Montana`l
on hoidikud ja kaardid selleks saadaval.

BirdsEye™ satellite image

Mine kõikjale

Kaartide lisamine oma Montana seadmele on tänu Garmini laiale valikule imelihtne - maastiku topo kaardidmerekaardid ja teede kaardid. Tänu microSD mälukaardi pesale saad sisestada topograafilise kaardi ja minna matkama; hiljem lisada merekaardi BlueChart g2 eelsalvestatud mälukaardil ning veeta päeva seilates või paned sisse teedekaardi koos pöördejuhiste ja navigeerimisega (vaata kaardisaki alt ühilduvaid kaarte). Montana 650t toetab ka BirdsEye Satellite Imagery satelliidi piltide (eraldi tellimine) laadimist seadmesse ja nende integreerimist kaartidega. Lisaks on Montana ühilduv kohandatavate kaartidega - tasuta tarkvara, mis muudab elektroonilised kaardid allalaetavaks sinu seadmele.

Püsi ühenduses

Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connectkeskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Jaga juhtmevabalt

Montana 650t`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks
samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu.

Võta ta treeningule kaasa

Montana 650t`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Kiire satelliitide leidmine

Kõrg-tundlik WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga Montana 650t leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis - kas oled paksus metsad või kõrgete hoonete või puude läheduses - Montana 650t aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

Püsi kursil

Montana 650t`l on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel.

Topelt toide

Montana 650t`l on ainulaadne kahe aku süsteem. Sul on võimalus kasutada kaasasolevat taaslaetavat liitium-ioon akut või traditsioonilisi AA tüüpi patareisid/akusid - ükskõik milline rahuldab paremini sinu vajadusi.

Otsi seiklusi

Montana 650t võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 62s salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Montana 650t on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

 
karbis sisaldub
  • Montana 650t
  • Eelsalvestatud Euroopa topo kaart
  • USB arvutijuhe
  • Liitium-ioon aku
  • Toalaadija
 
Tehnilised andmed
Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus)2.9" x 5.7" x 1.4" (7.48 x 14.42 x 3.64 cm)
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus)2"W x 3.5"H (5.06 x 8.93 cm); 4" diag (10.2 cm)
Ekraani tüüpbright, transflective 65k color TFT, dual-orientation touchscreen; sunlight readable
Ekraani resolutsioon272 x 480 pixels
Kaal10.2 oz (289 g) with included lithium-ion battery pack
Aku kestvuskuni 16 tundi, aku
VeekindlusIPX7
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
NMEA sisend/väljundJah
BaaskaartJah
Sisemälu3 GB
Kaartide lisamise võimalusJah mikro SD
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti4000
Teekondi200
Jälje logi10,000 points, 200 saved tracks
Tõusu ja mõõna tabelJah
Kalastus/jahtimis kalender ja päikese ja kuu infoJah
Päikese ja Kuu tabelJah
Automaatne teekonna juhendamineJah
Kasutaja huvipunktid POI`d (kiiruskaameraid, hotelle jne)Jah
Eelsalvestatud Euroopa TOPO kaartJah
L-EST koordinaatide tugiJah
Elektrooniline magnet kompassJah
Baromeetriline altimeeterJah
Pindala mõõtmineJah
KaameraJah 5.0 megapixel
geopeitusJah
Välisantenni pistikJah

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0