Montana™ 600

010-00924-00

469,00 €

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Mine matkama. Mine jahile. Mine merele. Montana 600 käsi gps seadmel on 4 tolline puutetundlik värviline muudetava orientatsiooniga ekraan ning seade toetab BlueChart® g2 merekaarte, Topo maastiku kaarte ja ka navigeeritavaid linnade/teede kaarte. Maastikul kasutamiseks on Montana 600 seadmel 3-teljeline kaldeanduriga magnet kompass ja baromeetriline altimeeter. Ostes juurde autokomplekti, annab sulle Montana selgeid hääljuhiseid eesti keeles. Suur ekraan. Mitmekülgne. Vastupidav. Oma nime vääriline.

Suur ekraan

Montana: See it in Action

Montana 600 seadmel on suur 4 tolline päikesevalguses loetav ekraan, millel on selged ja erksad värvid ja kuvab kõrg-eraldusega pilte. Selle lihtsalt kasutatav kasutajaliides lubab sul rohkem nautida loodust, kuna info otsimiseks kulub vähem aega. Vastupidav ja veekindel Montana 600 suudab taluda tolmu, pori, niiskust, ning põrutust. Pole vahet kus - paadis, autoelamus või ATV peal - Montana tunneb end kõikjal koduselt.

Mine kuhu iganes

Koos sobiliku hoidikuga Montana 600 on loodud kasutamiseks ATV`l, paadis, käsi gps`na või navigaatorina autos. Kasuta autokomplekti koos navigeeritava kaardiga hääl- ja pöördejuhiste saamiseks autos või vastupidava hoidikuga tsiklil või atv`l. Kuhu iganes sa arvad minevat, Montana`l
on hoidikud ja kaardid selleks saadaval.

BirdsEye™ satellite image

Mine kõikjale

Kaartide lisamine oma Montana seadmele on tänu Garmini laiale valikule imelihtne - maastiku topo kaardidmerekaardid ja teede kaardid. Tänu microSD mälukaardi pesale saad sisestada topograafilise kaardi ja minna matkama; hiljem lisada merekaardi BlueChart g2 eelsalvestatud mälukaardil ning veeta päeva seilates või paned sisse teedekaardi koos pöördejuhiste ja navigeerimisega (vaata kaardisaki alt ühilduvaid kaarte). Montana 600 toetab ka BirdsEye Satellite Imagery satelliidi piltide (eraldi tellimine) laadimist seadmesse ja nende integreerimist kaartidega. Lisaks on Montana ühilduv kohandatavate kaartidega - tasuta tarkvara, mis muudab elektroonilised kaardid allalaetavaks sinu seadmele.

Püsi ühenduses

Tahad salvestada ja analüüsida oma GPS`i seiklusi? Lihtsa arvuti ja interneti ühendusega saad oma seiklusi analüüsida ja saata jäljelogi läbi Garmin Connectkeskkonna. Sa saad vaadata oma läbitud teekonda Google Earth kaardil ja uurida miljonite teiste Garmini kasutajate teekondi ja seiklusi.

Jaga juhtmevabalt

Montana 600`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks
samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu.

Võta ta treeningule kaasa

Montana 600`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Kiire satelliitide leidmine

Kõrg-tundlik WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide asukoha ennustus funktsiooniga Montana 600 leiab asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab signaali ka tihedas metsas või kõrghoonete läheduses. Kindel eelis - kas oled paksus metsad või kõrgete hoonete või puude läheduses - Montana 600 aitab sul leida tee, kui seda kõige enam vajad.

Püsi kursil

Montana 600`l on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel.

Topelt toide

Montana 600`l on ainulaadne kahe aku süsteem. Sul on võimalus kasutada kaasasolevat taaslaetavat liitium-ioon akut või traditsioonilisi AA tüüpi patareisid/akusid - ükskõik milline rahuldab paremini sinu vajadusi.

Otsi seiklusi

Montana 600 võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX faile geopeituse punktidest. Üleminek paberivabale geopeitusele on kasulik loodusele ja aitab suurendada leidmise tõhusust. GPSMAP 62s salvestab ja kuvab punktide põhilisi andmeid sh. asukohta, maastik, raskusaste, vihjed ja kirjeldus, mis tähendab et pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Montana 600 on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.

 
karbis sisaldub
  • Montana 600
  • Eelsalvestatud maailma baaskaart
  • Toalaadija
  • Liitium-ioon aku
  • USB arvutijuhe
 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus7.48 x 14.42 x 3.64 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus5.06 x 8.93 cm; 4 tolli diagonaal (10.2 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus272 x 480 pikslit
Ekraani tüüpere, peegeldusvastane 65K värvi TFT, muudetava orientatsiooniga puuteekraan; päikesevalguses loetav
Kaal289 g kaasasoleva liitium-ioon akuga;333 g koos patareidega
Akulaetav liitium-ioon aku (kaasas) või 3 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvuskuni 16 tundi (liitium-ioon aku); kuni 22 tundi (AA patareid)
VeekindlusJah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Arvuti liideskiire USB ja NMEA 0183 ühilduv

 

Kaardid ja mälu

BaaskaartJah
Kaartide lisamise võimalusJah
Mälukaartide lisamise võimalusJah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mäluJah (4 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti4000
Teekondi200
Jälje logi10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Võimalused

Venekeelne menüüJah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne)Jah
PildivaatlejaJah
PuuteekraanJah
Automaatne marsruutimine teedelJah
Elektrooniline magnet kompassJah
Baromeetriline altimeeterJah
Kalastus/jahtimis kalenderJah
Päikese ja kuu infoJah
Pindala mõõtmineJah
Loodete tabelJah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega)Jah
L-EST koordinaatide tugiJah
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni)Jah
Geopeituse sõbralikJah
Garmin Connect™ ühilduvJah
Ühilduv kohandatavate kaartidegaJah
Eestikeelne menüüJah
Kiiruse/pedaali rütmilugejaJah (lisavarustus)
PulsivööJah (lisavarustus)

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0