Oregon 650

010-01066-20

449,00 €

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Fotomäluga GPS - Oregon 650 ühendab endas vastupidavat puutetundliku multi-touch ekraaniga käsi GPS`i ja  8 megapiksliline autofookusega ja 4 kordse digitaalse suurendusega fotokaamerat. Lisaks veel kõrgtundlik vastuvõtja, baromeetriline altimeeter, 3-teljeline elektrooniline magnet kompass ja microSD mälukaardi pesa. Tulemus? Mitmeotstarbeline seade, mis teeb su seiklused veel meeldejäävamaks.

Tee pilte ja salvesta asukohti
Pildista kohti ja salvesta need Oregoni 650`e 8 megapikslilise autofookuse ja 4 kordse digitaalse suurendusega fotokaameraga. Iga pilt salvestatakse automaatselt koos asukoha infoga - nii on hiljem lihtne samasse kohta navigeerida. Pildista ja vaata fotosi horisontaal- või vertikaal paigutusega. Tänu 3,5 GB sisemälule ei jää sul pilt kunagi tegemata. Piltide laadimiseks internetti, ühenda Oregon 650 USB juhtmega arvutiga ja logi sisse my.garmin.com  lehele, et  pildid salvestada Picasa`s - populaarne online piltide jagamis kogukond sõpradele ja pereliikmetele üle maailma. Lisa mälu jaoks sisesta microSD mälukaart; Oregon 650 pildi vaatlejaga saad vaadata ka teiste seadmete tehtud pilte.

Puuduta ja mine
Oregon 650 juhatab teed 3 tollise diagonaaliga, päikesevalguses loetava, värvilise multi-touch puutetundliku ekraani abil. Selle lihtsalt kasutatav kasutajaliides lubab sul rohkem nautida loodust, kuna info otsimiseks kulub vähem aega. Vastupidav ja veekindel Oregon 650 suudab taluda tolmu, pori, niiskust, ning põrutust.

Püsi kursil
Oregon 650`le on sisse-ehitatud 3 teljeline kaldeanduriga elektrooniline kompass, mis näitab suunda ka paigal seistes, ilma, et peaksid hoidma seadet horisontaalselt. Selle baromeetriline altimeeter tagab täpse kõrgusemääramise. Sa saad isegi kasutada altimeetrit õhurõhu jälgimiseks, mis aitab sul hoida silma peal ilmastiku muutustel. Oregonil on kõrgtundlik vastuvõtja koos GLONASS toega, satelliitide signaali täpsust parandav WAAS tugi ja HotFIX satelliitide ennustus funktsioon. Oregon 650 tuvastab tänu nendele lisadele asukoha kiirelt ja täpselt ning säilitab asukoha ka halva taevalaotuse nähtavuse korral. Eelis on selge  -  kas oled paksus metsas või kõrghoonete läheduses, sa võid kindel olla Oregonile, mis leiab tee siis, kui seda kõige rohkem vajad.

Lisa kaarte
Saad mugavalt lisada eelsalvestatud kaartidega microSD mälukaardi tegevuseks maal kui vees. Sisesta navigeerimist toetavad kaardid mälukaardiga ning Oregon pakub sulle pööre-pöördelt juhistega teekonda sihtpunktini. Autoga sõites on sul paremaks navigeerimiseks võimalus kasutada 3D kaardivaadet. BlueChart g2 Vision merekaartidega saad kõik vajaliku toredaks päevaks merel: sügavusjooned, meremärgid, sadamad. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks.

Otsi seiklusi
Oregon 650 võimaldab Geocaching.com lehelt alla laadida otse seadmesse GPX või GGZ faile geopeituse punktidest. Pole vajadust enam neid käsitsi sisestada ega paberile printida. Lihtsalt lae GPX fail oma seadmesse ja asu aardeid jahtima. Pildivaatlejaga saad pilte oma seiklustest ka teistele näidata. Õhuke ja kerge Oregon on suurepärane kaaslane vabaõhu seiklusteks.


Jaga juhtmevabalt
Oregon 650`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Dakota, Foretrex, Oregon ja Coloradokasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu.

Võta ta treeningule kaasa
Oregon 650`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Oregon 650: Pildista oma vabaõhu seiklusi.

 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus6.1 x 11.4 x 3.3 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus3.8 x 6.3 cm; 3 tolli diagonaal (7.6 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus240 x 400 pikslit
Ekraani tüüpPeegeldusvastane värviline puutetundlik TFT
Kaal209.8g koos akudega
Aku2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus16 tundi
VeekindlusJah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Arvuti liideskiire USB ja NMEA 0183 ühilduv
BluetoothJah

 

Kaardid ja mälu

BaaskaartJah
Kaartide lisamise võimalusJah
Mälukaartide lisamise võimalusJah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mäluJah (3,50 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti4000
Teekondi200
Jälje logi10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

 

Võimalused

PuuteekraanJah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne)Jah
Eestikeelne menüüJah
Pildini navigeerimine (navigeeri geotagitud piltideni)Jah
PulsivööJah (lisavarustus)
Kiiruse/pedaali rütmilugejaJah (lisavarustus)
L-EST koordinaatide tugiJah
Automaatne marsruutimine teedelJah
PildivaatlejaJah
Venekeelne menüüJah
Elektrooniline magnet kompassJah
GPS mängudJah
Baromeetriline altimeeterJah
Kalastus/jahtimis kalenderJah
Geopeituse sõbralikJah
Päikese ja kuu infoJah
KaameraJah (8 MB koos autofookusega; digitaal zoom, välk)
Pindala mõõtmineJah
Loodete tabelJah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega)Jah
Garmin Connect™ ühilduvJah
Ühilduv kohandatavate kaartidegaJah
 
karbis sisaldub
  • Oregon 650
  • Eelsalvestatud maailma baaskaart
  • Karabiiniga kinnitus
  • USB arvutijuhe/toalaadija
  • 2 AA NiMH akupatareid 2000mAh

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0