Nüvi 44LM

010-01114-26

119,00 €

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Laiekraaniga Nüvi 44LM on Nüvi 40LM järglane. See õhuke GPS tuleb eelsalvestatud Euroopa 45 riigi detailsete kaartidega, juhatab sind õigele sõidureale, pakub jalakäija navigeerimise võimalusi ja arvutab kõige kütuse-säästlikuma teekonna ecoRoute funktsiooniga.

Navigeerimise võimalused

Nüvi 44LM-l on väga lihtne kasutajaliides ning selle esilehel on sul kaks valikut "Kuhu?" ja "Vaata kaarti". Värvilisel puuteekraanil saad lihtsalt otsida aadresse ja teenuseid ning nüvi viib sind kohale hääljuhistega. Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) ning digitaalne kõrguste kaart. Nüvi 44LM-sse saad laadida kasutaja huvipunkte (POI`si) ja navigeerida geotaggitud piltideni. HotFix satelliitide ennustamis funktsiooniga arvutab Nüvi sinu asukoha kiiremini ning selle super-kiire kaardi joonestamine tagab sujuva kasutajaliidese.

Tea õiget rida, enne kui on hilja

Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks.

Mine navigeerimisest kaugemale

Navigeerimine on alles algus. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku. Nüvi 44LM seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi ning sellel on Garmin Lukk, varguse-vastane funktsioon.

Naudi tasuta seadme eluaegseid uuendusi
Tasuta eluaegse uuendusega on sul värskemad kaardid ja huvipunktid. Kaardiuuendused on saadaval allalaadimiseks kuni 4 korda aastas ilma lisakuludeta.

Kiiruskaamerad

Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt nüvi 44LM antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud kiiruskaamerad enamiku Euroopa riikide kohta. Lisaks oleme seadmesse salvestanud Eesti kiiruskaamerad. Nüvi unikaalne kiiruskaamera hoiatussüsteem annab hoiatusi real-ajas, on usaldusväärne ja täpne.

Huvipunktid

Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Ida-Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne, jne. Lihtsalt puuduta päikesevalguse käes loetavat värvilist ekraani, et sisestada sihtkoht ja nüvi viib sind kohale 2D või 3D kaardil koos hääljuhistega.

Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused annavad sulle õiguse saada aastas kuni neli kaardiinfo uuendust vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse ja ainult sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik tööiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Need allalaaditavad uuendused on nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmes. Garmin võib sinu eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud nüvi-tootega kaasas olevat lõppkasutaja litsentsilepingut.

 
Tehnilised andmed
Seadme mõõtmed (Laius x Kõrgus x Sügavus)12.6 x 7.8 x 1.9 cm
Ekraani mõõtmed (Laius x Kõrgus)9.7 x 5.8 cm; 4.3" diag (10.9 cm)
Ekraani tüüpWQVGA color TFT with white backlight
Ekraani resolutsioon480 x 272 pixlit
Kaal149.3 g
Aku kestvuskuni 2,5 tundi
VeekindlusEi
Kõrgtundlik vastuvõtjaJah
Kaartide lisamise võimalusJah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti1000
Teekondi0
Eluaegne kaardiuuendusJah
Automaatne teekonna juhendamineJah
Qwerty või ABC klaviatuurJah
 
karbis sisaldub

Pakend sisaldab
• Nüvi 44LM 
• Eelsalvestatud City Navigator® NT Euroopa kaardid (45 riiki)
• Autohoidik iminapaga 
• Autolaadija 
• USB juhe

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0