NÜVI 56LMT

169,00 €

Lisa võrdlusesse

 
Üldinfo

Nüvi 56 LM/LMT on portatiivne ja taskukohane navigaator. See õhuke GPS tuleb eelsalvestatud Euroopa 45 riigi detailsete kaartidega, juhatab sind õigele sõidureale, pakub jalakäija navigeerimise võimalusi ja arvutab kõige kütuse-säästlikuma teekonna ecoRoute funktsiooniga.

Navigeerimise võimalused

Nüvi 56 LM/LMT-l on väga lihtne kasutajaliides ning selle esilehel on sul kaks valikut "Kuhu?" ja "Vaata kaarti". Värvilisel puuteekraanil saad lihtsalt otsida aadresse ja teenuseid ning nüvi viib sind kohale hääljuhistega. Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) ning digitaalne kõrguste kaart. Nüvi 56 LM/LMT-sse saad laadida kasutaja huvipunkte (POI`si) ja navigeerida geotaggitud piltideni. HotFix satelliitide ennustamis funktsiooniga arvutab Nüvi sinu asukoha kiiremini ning selle super-kiire kaardi joonestamine tagab sujuva kasutajaliidese.

Tea õiget rida, enne kui on hilja

Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks.

Mine navigeerimisest kaugemale

Navigeerimine on alles algus. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku.Lisaks saad alla laadida Google Panoramio pilte läbi Garmin Connect Photos veebilehe ning navigeerida nendeni. Nüvi 56LM/LMT seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi ning sellel on Garmin Lukk, varguse-vastane funktsioon.

Naudi tasuta seadme eluaegseid uuendusi
Tasuta eluaegse uuendusega on sul värskemad kaardid ja huvipunktid. Kaardiuuendused on saadaval allalaadimiseks kuni 4 korda aastas ilma lisakuludeta.

Kiiruskaamerad

Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt nüvi 56LM/LMT antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud kiiruskaamerad enamiku Euroopa riikide kohta. Lisaks oleme seadmesse salvestanud Eesti kiiruskaamerad. Nüvi unikaalne kiiruskaamera hoiatussüsteem annab hoiatusi real-ajas, on usaldusväärne ja täpne.

Huvipunktid

Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Ida-Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne, jne. Lihtsalt puuduta värvilist ekraani, et sisestada sihtkoht ja nüvi viib sind kohale 2D või 3D kaardil koos hääljuhistega.

Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused annavad sulle õiguse saada aastas kuni neli kaardiinfo uuendust vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse ja ainult sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik tööiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Need allalaaditavad uuendused on nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmes. Garmin võib sinu eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud nüvi-tootega kaasas olevat lõppkasutaja litsentsilepingut.

 
Tehnilised andmed

Põhiomadused

Seadme mõõtmed13.9 x 8.6 x 2.0 cm
Ekraani mõõtmed11.1 x 6.3 cm; 5.0" diag (12.7 cm)
Ekraani resolutsioon480 x 272 pikslit
Ekraani tüüpWQVGA värviline TFT valge taustvalgustusega
Kaal180.1 g
Akulaetav liitium-ioon
Aku kestvuskuni 2 tundi
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah

 

Kaardid ja mälu

Eelsalvestatud Euroopa kaart Jah                                                      
Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust Jah
Sisseehitatud mälu7GB
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD™
Kasutaja huvipunktid POI`dJah
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti1000

 

Navigeerimis omadused

Eestikeelne menüü  ja hääljuhisedJah                                      

Nimetab tänava nimesid
(nt. "Turn right ON ELM STREET in 500 ft.")
*eesti keeles ei tööta

Jah
Liiklusinfo vastuvõtjaJah (mudel LMT)
Eluaegsed liiklusinfo uuendusedJah (mudel LMT)
Sõiduridade abi (juhatab sind navigeerides õigele sõidurajale)Jah
Ristmiku eelvaategaJah
Teekonna vältimine (väldi kiirteed, maksulisi teid, jne)Jah
Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut)Jah
Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusiJah

 

Lisaks

Lisaks
  • foursquare andmebaas: jah
  • Direct Access võimalus: jah
  • Reisiplaneerija: jah
  • Reisi ajalugu: jah
 
karbis sisaldub

Pakend sisaldab
• Nüvi 56LM/LMT 
• Eelsalvestatud CityNavigator® NT Euroopa
• Autohoidik iminapaga 
• Auto sigareti süütajast toitejuhe 12-24V
• FM liiklusinfo vastuvõtja koos auto sigareti süütajast toitejuhtmega 12-24V(LMT mudelil) 
• USB juhe 
• Eluaegne tasuta kaardi ja liiklusinfo uuendused (LMT)

30 Toodet samast kategooriast

Võrdle 0