Garmin GDR 35 auto videokaamera

010-11900-04

99,00 €

Добавить для сравнения

 
Описание

GDR35 Eraldiseisev HD video registraator

Garmin võimaldab nautida ohutut ja mugavat sõiduelamust oma järgmise põlvkonna eraldiseisva sõidu registraatoriga GDR 35, mis ühendab endas GPS-anduri, 2,4" ekraani ja g-sensori ning võimaluse lisada tahavaate kaamera.
Garmin enda arendatud PC Tool tarkvara annab olulist teavet sõidu kohta nagu pildid, kaardid, rajad, koordinaadid, aeg ja kiirus - need omadused võimaldavad pakkuda parimat tagasisidet õnnetuse korral.
 

GPS andur

GPS andur tagab võimaluse salvestada videole juurde infoks: koordinaadid, kellaaeg ja liikumiskiirus. Andmeid saab kuvada arvutis PC Tool rakenduse abil.

2.4" ekraan

2.4" ekraan tagab video selge ja reaalajas esituse. Salvestamine ja taasesitamine kohe on palju mugavam. Seega on mugav õnnetuspaigas tuvastada süüdlane.

 

Sisse-ehitatud aku

Aku kestab tund aega, seega suudab seade salvestada videod probleemideta ka siis, kui toide sigaretisüütajast peaks katkema.wn.

G-Sensor

G-sensor võimaldab kaameral tuvastada sõiduki vibratsiooni, kokkupõrkeid ja hädapidurdusi. Süsteem kaitseb faili, et vältida piltide/videote ülekirjutamist ja olulise lisainformatsiooni kaotamist.

Tahavaate kaamera tugi (GBC 30)

GDR 35 toetab nii ees kui taga videosalvestust, et tagada ohutu liiklemine.. 

 

F2.0 ava ja 110 kraadi lainurk

Garmin GDR 35 omab F2.0 ava. Suure eraldusvõimega kaamera objektiiv parandab öist valgustundlikust. Tänu Garmini eksklusiivsele madala valgustatuse ja madala müratasemega pilditöötluse tehnoloogiale, ei pea muretsema Ülesäri, varikujutiste või müra pärast öösel filmides. Sõidu salvestamise pilt öösel on selgem, kui kunagi varem. 110 kraadine lainurk GDR 35 objektiiv salvestab iga nurga eestvaates, isegi pimedad nurgad nii, et sõidukid paremal ja vasakul pool on selgelt nähtavad.

 

 

Automaatne faili kaitse

Sisse-ehitatud g-sensor käivitub automaatselt kokkupõrke korral. Süsteem kaitseb faili, et vältida piltide/videote ülekirjutamist ja olulise lisainformatsiooni kaotamist.

Käsitsi faili kaitse

Vajuta seadmel vastavat nuppu, et kaitsta faile käsitsi.  

Pildistamise võimalus

Vajuta seadmel vastavat nuppu, et salvestada huvitavaid fotosid või tõendusmaterjale õnnetuse korral.

Kaksik-Kaamerad (koos lisakaamera GBC30)

Kaks samaaegselt savestavat kaamerat läbi ühe sigaretisüütaja. 

720P Dual HD salvestamine (koos lisakaamera GBC30)

Seade võimaldadab kahe kaamera salvestamise süsteemi, 720p kõrglahutusega esimese-ja tagumise kaamera video salvestust ühte faili. 

Ühe nupuga vahetus (koos lisakaamera GBC30)

Lihtsalt üks nupuvajutus, et näha, kas eesoleva või tagaoleva kaamera pilti.

 

 

PC Tool tarkvara

Tarkvara võimaldab kalender stiilis video esitlust samaaegselt koos piltide, kaartide, jälje, koordinaatide, kellaaja ja kiirusega.Garmin pakub tõhusat vahendit, et jälgida oma sõidu andmeid.
Programm pakub "punktist punkti" sõidu esitlust. Sedasi saate hea ülevaate sõidust või õnnetusest.

Lae Alla
 
karbis sisaldub
  • GDR 35
  • Toitejuhe sig. süütajast 5m
  • Iminapp hoidik klaasile
  • 8Gb MicroSD Mälukaart

30 Других товаров в данной категории

Compare 0